Nejvyhledávanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Marek 11 ke kreslení pro malá děcka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Bible a křesťanství, online, obrázky, ke stažení, k vytištění, pro děti, Marek 11

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Marek 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, grafitové tužky, fixky, propisovací tužky a nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Marek 11 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Marek 11 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, grafitové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, čísla nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Monster high, Hledá se Nemo, Asterix a Obelix a Mašinka Tomáš. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: kočka, liška, plachetnice, koně případně vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Marek 11 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů