Výběr omalovánek


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka maják k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem maják k obarvování pro děti. Lodní maják je stavba, která je vidět na míle daleko, svítí, resp. bliká a tím upozorňuje lodě na blízkost pobřeží. Omalovánka maják je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Maják - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Maják - A5            Omalovánka - Maják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Maják patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, pro děti, obrázky, Budovy, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek, k vybarvení, Maják

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Maják k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s majákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, uhlíky, pastelové tužky anebo křídy. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek maják lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s majákem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například tempery, fixky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i maják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Kačer Donald, Ratatouille případně Ledové království. Je ale problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, draci, plachetnice, lokomotiva či auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka majáku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů