Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem hlava lva k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka hlava lva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, k vytisknutí, online, obrázky, obrázek, Hlava lva, zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, umělecké tužky, vodové barvy a voskovky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku hlava lva lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hlavou lvou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, pohádkové postavy a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různá zvířata anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Mimoni, Avengers a nebo Popelka. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, miminko, princezna a princ, slon nebo také princezna. Nechť omalovánka s hlavou lvou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů