Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná hlava lva ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka hlava lva je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k tisku, Hlava lva, k vytištění, Zvířata, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Hlava lva k vytištění pro děti

Omalovánka s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, voskovky, pera, křídy a nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Obrázek hlava lva lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hlavou lvou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například vodové barvy, voskovky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, květiny a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, rostliny případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, Pat a Mat, Medvídek Pú, Bugs Bunny nebo Kniha džunglí. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: piráti, psi, hasiči, lokomotiva s vagónky a lokomotiva. Užijte si omalovánku hlavy lvy, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů