Nejoblíbenější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hlava lva k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka hlava lva je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Zvířata, online, ke stažení, Hlava lva, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k tisku, obrázky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, voskové tužky, voskovky nebo též propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hlava lva lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hlavou lvou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixky, umělecké tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, písmena a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Medvídek Pú, Lví král, Avatar a Zvonilka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: hasiči, Santa Klaus, auto, netopýr a čert. Nechť omalovánka s hlavou lvou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů