Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hlava lva k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná hlava lva ke kreslení pro maminky. Omalovánka hlava lva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, omalovánka, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, omalovánky, k tisku, vymalovánky, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, fixky, uhly a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hlava lva lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s hlavou lvou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, jídla, zvířata a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé sporty a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Trollové, princezna Sofie, H2O: Stačí přidat vodu, Hannah Montana nebo Anabela: Vánoční přání. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: kočka, draci, hasiči, astronaut a nebo liška. Věříme, že se vám obrázek hlavy lvy bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů