Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hlava lva k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka hlava lva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Hlava lva, k vytisknutí, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hlavou lvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, olejové pastely, voskové tužky a tužky. Možností je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek hlava lva lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hlavou lvou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, zaměstnání a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, dopravní prostředky či sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avengers, Budulínek, Křemílek a Vochomůrka, Mašinka Tomáš nebo také pes Pluto. Je ale problematické je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: auta, auto, princezna a princ, vláček a houby. Ať omalovánka hlava lva přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů