Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem hlava lva ke kreslení pro starší děti. Omalovánka hlava lva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, Zvířata, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, k tisku, Hlava lva, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hlavou lvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, tužky, voskovky či fixky. Pomůcek na malování je pro holky vskutku mnoho. Omalovánku hlava lva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hlavou lvou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, propisovací tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, písmena anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Méďa Béďa, Plamínek a čtyřkoláci, Batman a Zvonilka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, netopýr, lokomotiva s vagónky, pes a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování hlavy lvy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů