Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlava lva k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená hlava lva k omalování pro puberťáky. Omalovánka hlava lva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, ke stáhnutí, Hlava lva, pro děti, domalovánky, k tisku, Zvířata, zdarma, dětské obrázky, k vybarvení, omalovánka, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Hlava lva k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s hlavou lvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, vodové barvy, uhlíky a křídy. Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku hlava lva lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hlavou lvou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhly, fixy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, postavy z pohádek a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Kačer Donald, Scooby Doo, Locika, Angry birds případně Rumcajs. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, draci, plachetnice, traktor či astronaut. Nechť omalovánka s hlavou lvou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů