Top pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná hlava lva ke kreslení pro školáky. Omalovánka hlava lva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, online, Zvířata, Hlava lva, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hlavou lvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, vodové barvy, akrylové barvy nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Obrázek hlava lva lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hlavou lvou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhlíky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Myška Minie, Gormiti, Pocahontas, Ledové království či Astroboy. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, princezna a princ, princezna a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hlavou lvou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů