Top obrázky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hlava lva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hlava lva k obarvování pro děti. Omalovánka hlava lva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, Hlava lva, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, Zvířata, k tisku, elektronické omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Hlava lva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s hlavou lvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, temperové barvy, pastelky a fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku hlava lva lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hlavou lvou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. olejové pastely, zvýrazňovače nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, pohádkové postavy a nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Indiana Jones, Legenda o Mulan, Lady a Tramp nebo též Příběh hraček. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: auta, Popeláři, Santa Klaus, pes a sněhulák. Užijte si omalovánku hlavy lvy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů