Nejhledanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hlava lva zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná hlava lva k omalování pro seniory. Omalovánka hlava lva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava lva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava lva - A5            Omalovánka - Hlava lva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava lva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Hlava lva, obrázek, zdarma, Zvířata, k vytištění, online, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Hlava lva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hlavou lvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, křídy, temperové barvy případně fixky. Pomůcek na malování je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Omalovánku hlava lva lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s hlavou lvou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tempery nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i hlavu lvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bakugan, Chuggington, Medvídek Pú, Paw patrol či Ninjago. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, hasiči, pes, čert a nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka hlavy lvy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů