Nej obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosauříl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem dinosauříl k vybarvení pro učitelky. Omalovánka dinosauříl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dinosauříl, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, domalovánky, k vytisknutí, omalovánky, obrázky, online, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánka, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s dinosauřílem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, akrylové barvy, uhlíky, olejové pastely anebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici ohromné množství. Omalovánku dinosauříl lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dinosauřílem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, akrylové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, rostliny a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pokémon, Bolt – pes pro každý případ, Bořek stavitel, Ferda mravenec a Včelka Mája. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, sněhulák, Popeláři, čert či piráti. Ať omalovánka dinosauříl přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů