Nej omalovánky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem dinosauříl ke kreslení pro tatínky. Omalovánka dinosauříl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázky, vymalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, Dinosauříl, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dinosauřílem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, fixky, fixy, propisovací tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici široká škála. Obrázek dinosauříl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosauřílem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, sporty anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lví hlídka, Princezna a žabák, Rio, Scooby Doo nebo též Pocahontas. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, astronaut, auto, koně nebo také sněhulák. Nechť vám omalovánka s dinosauřílem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů