Top pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem dinosauříl k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka dinosauříl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Zvířata, obrázek, online, k vybarvení, Dinosauříl, zdarma, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dinosauřílem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, voskové tužky a akrylové barvy. Možností je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku dinosauříl lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dinosauřílem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, počítač či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tužky, zvýrazňovače nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, sporty, různé kytky a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, postavy z pohádek případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Batman, Spongebob, Tarzan, Kim Possible či Příběh hraček. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, astronaut, vláček, kočka nebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dinosauřílu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů