Top omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dinosauříl k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem dinosauříl k vybarvení pro holčičky. Omalovánka dinosauříl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, online, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázek, domalovánky, Dinosauříl, k tisku, k vytisknutí, ke stáhnutí, zdarma, omalovánky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dinosauříl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dinosauřílem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, pastelové tužky případně pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dinosauříl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosauřílem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmena či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Ratatouille, Příšerky s.r.o., Krtek, Rio a nebo Panenka Barbie. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, kočka, auta, astronaut a liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dinosauřílu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů