Top obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem dinosauříl k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka dinosauříl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k tisku, Dinosauříl, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázky, Zvířata, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dinosauříl k vytištění pro děti

Omalovánka s dinosauřílem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, umělecké tužky, pastelové tužky a temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku dinosauříl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dinosauřílem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pastelky, uhly a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy automobilů a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Frozen, Želvy Ninja, Pošťák Pat, Království lesních strážců či Kim Possible. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, slon, netopýr, princezna nebo také pes. Ať si vaše dítko užije malování dinosauřílu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů