Top obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem dinosauříl k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka dinosauříl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, pro děti, Dinosauříl, obrázky, k vytištění, Zvířata, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosauřílem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, fixky, umělecké tužky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku dinosauříl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinosauřílem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, pastelové tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angelína balerína, Myška Minie, Avengers, Equestria Girls nebo Křemílek a Vochomůrka. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna a princ, čert, plachetnice a slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dinosauřílem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů