Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka dinosauříl zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená dinosauříl k obarvení pro děti. Omalovánka dinosauříl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosauříl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosauříl - A5            Omalovánka - Dinosauříl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosauříl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázky, k tisku, zdarma, obrázek, ke stažení, online, k vytisknutí, Dinosauříl, pro děti, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dinosauříl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosauřílem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, pastelky, grafitové tužky a nebo tempery. Možností je dnes pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dinosauříl lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s dinosauřílem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba propisovací tužky, temperové barvy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i dinosauříl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin či pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Lego, Aladin, Teletubbies, Život brouka a Zvonilka. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, netopýr, auto, astronaut případně loď. Ať vám omalovánka dinosauříl přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů