Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno E k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem písmeno E k obarvování pro učitelky. Omalovánka písmeno E je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, omalovánky, obrázky, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, ke stáhnutí, pro děti, obrázek, Znaky, domalovánky, k tisku, k vytisknutí

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Písmeno E k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno í je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy anebo grafitové tužky. Možností je pro dívky k dispozici ohromující množství. Obrázek písmeno E lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmeno í má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zaměstnání a nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Hvězdné války, Kung Fu Panda, Zhu Zhu Pets, Bratz panenky nebo také Hledá se Dory. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, koně, vláček, Santa Klaus či hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno E.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů