Výběr obrázků


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno E k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem písmeno E k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka písmeno E je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, ke stažení, pro děti, Znaky, Písmeno E

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Písmeno E k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno í je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, tužky, pera anebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Obrázek písmeno E lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno í má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, počítač či čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, pohádkové postavy, dopravní prostředky a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy jídel případně lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Harry Potter, princezna Sofie, Plants vs. Zombies, Hot Wheels či Locika. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, pes, mašinka a auta. Věříme, že se vám obrázek písmeno e bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů