Nejstahovanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno E k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem písmeno E k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka písmeno E je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, pro děti, k tisku, k vybarvení, k vytištění, Písmeno E, Znaky, k vytisknutí, online, obrázek, zdarma

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Písmeno E k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmeno í je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, pastelky, olejové pastely anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno E lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s písmeno í má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, umělecké tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Indiana Jones, Ninjago, Duhová nevěsta, Kniha džunglí a Rumcajs. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: slon, psi, drak, pes či lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmeno í.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů