Výběr obrázků


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno E k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem písmeno E ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno E je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, Znaky, pro děti, obrázek, Písmeno E, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Písmeno E k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmeno í je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, fixky, uhly či vodové barvy. Možností je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno E lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmeno í má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, jídla a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, pes Pluto, Scooby Doo, Ninjago a Locika. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: auto, princezna, lokomotiva, mašinka a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno E.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů