Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno E k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná písmeno E k obarvování pro větší děti. Omalovánka písmeno E je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno E - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno E - A5            Omalovánka - Písmeno E - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno E patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, domalovánky, k vybarvení, pro děti, vymalovánky, obrázky, zdarma, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, zadarmo, k tisku, ke stažení, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Písmeno E k vytištění pro děti

Omalovánka s písmeno í je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, uhlíky, fixky nebo tužky. Možností je dnes pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku písmeno E lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmeno í má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, uhly anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, různé sporty a pochopitelně i písmeno i :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Locika, Littlest Pet Shop, Bezzubka případně Anime. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, slon, vláček nebo také auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno E.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů