Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Astronauti k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Astronauti je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, Astronauti, online, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, Vesmír, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Astronauti je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, grafitové tužky, umělecké tužky, tužky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku Astronauti lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Astronauti má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. křídy, grafitové tužky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, druhy ptáků a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířata či lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Toy Story, Bugs Bunny, Avatar nebo také U nás na farmě. Je však hodně nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: mašinka, pes, auto, princezna případně vláček. Nechť omalovánka s Astronauti přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů