Top obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka astronauti k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Astronauti ke kreslení pro děti. Omalovánka Astronauti je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, pro děti, Astronauti, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, domalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Astronauti je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, vodové barvy, akrylové barvy a uhlíky. Malovacích potřeb je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Astronauti lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Astronauti má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Rumcajs, Ledové království, Plants vs. Zombies či Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: koně, pes, loď, princezna a astronaut. Užijte si omalovánku Astronauti, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů