Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka astronauti k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem Astronauti k omalování pro kluky. Omalovánka Astronauti je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, online, elektronické omalovánky, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, k vytištění, Vesmír, k tisku, dětské obrázky, omalovánky, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Astronauti je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, tempery, pastelky a uhlíky. Možností je dnes pro starší děti fakt mnoho Omalovánku Astronauti lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Astronauti má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, temperové barvy a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Želvy Ninja, Kuře Calimero, Avengers anebo Mašinka Tomáš. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: slon, Popeláři, koně, auta případně raketa. Věříme, že se vám obrázek Astronauti bude líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů