Nejvyhledávanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Astronauti k obarvování pro větší děti. Omalovánka Astronauti je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, online, omalovánka, pro děti, ke stáhnutí, obrázky, Astronauti, zdarma, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Astronauti je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, zvýrazňovače, pera či pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici široká škála. Obrázek Astronauti lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Astronauti má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, akrylové barvy anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, jídla a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, dopravní prostředky nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Spongebob, Chuggington, Kouzelná beruška a černý kocour, Čaroděj Modromír a Angelína balerína. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, astronaut, traktor, psi případně astronaut. Nechť omalovánka s Astronauti přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů