Top pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Astronauti k omalování pro předškolní děti. Omalovánka Astronauti je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, zdarma, k tisku, k vytištění, Vesmír, ke stažení, Astronauti, pro děti, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Astronauti k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Astronauti je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, uhlíky, uhly, fixky a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Astronauti lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Astronauti má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků případně sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Toy Story, Teletubbies, Bezzubka, Brawl stars a Kačer Donald. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, vláček, auto nebo také pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Astronauti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů