Nej pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Astronauti k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Astronauti je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, Vesmír, zdarma, k vybarvení, Astronauti, online, k vytištění, obrázky, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Astronauti je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tempery, pera, vodové barvy a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Astronauti lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Astronauti má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy jídel a nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Rio, Shrek, Bob a Bobek či Teletubbies. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, raketa, Popeláři, draci nebo piráti. Ať vám omalovánka Astronauti přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů