Nejhledanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Astronauti k obarvování pro děti. Omalovánka Astronauti je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Vesmír, pro děti, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, Astronauti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Astronauti je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, pera, tužky, voskovky nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Astronauti lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Astronauti má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelky, pera případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Peter Pan, Hledá se Nemo, Lego, Pinocchio či Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, psi, čert, raketa a plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku Astronauti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů