Top omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka astronauti k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem Astronauti ke kreslení pro kluky. Omalovánka Astronauti je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, domalovánky, k vytištění, omalovánka, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, obrázek, omalovánky, Astronauti, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Astronauti k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Astronauti je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, tempery, akrylové barvy nebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti opravdu mnoho. Omalovánku Astronauti lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Astronauti má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy rostlin a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy IronMan, Doraemon, Aladin, Harry Potter nebo též Panenka Barbie. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva, princezna, loď a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Astronauti líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů