Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka astronauti zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Astronauti k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Astronauti je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Astronauti - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Astronauti - A5            Omalovánka - Astronauti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Astronauti patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, online, k tisku, obrázky, k vybarvení, Vesmír, obrázek, ke stažení, pro děti, Astronauti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Astronauti k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Astronauti je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelky, pera nebo též olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Astronauti lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Astronauti má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, akrylové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i Astronauti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, jednotlivá zvířata či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pixel art, Bob a Bobek, Medvídek Pú, Brawl stars a princezna Sofie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, lokomotiva s vagónky, kočka, drak nebo auta. Užijte si omalovánku Astronauti, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů