Nejlepší


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka jesličky k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem jesličky k omalování pro malé caparty. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, pro děti, elektronické omalovánky, online, k vytisknutí, obrázek, zadarmo, dětské obrázky, k tisku, vymalovánky, obrázky, Jesličky, ke stažení, domalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Jesličky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku jesličky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ? má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zaměstnání a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Život brouka, Among Us, Medvídek Pú, Asterix a Obelix nebo také Kim Possible. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, dinosauři, draci, koně nebo piráti. Ať si vaše dítě užije obrázek ?.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů