Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem jesličky ke kreslení pro holku i kluka. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, Vánoce, Jesličky, k vybarvení, online, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, pastelové tužky, voskové tužky nebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku jesličky lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, druhy sportů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bezzubka, Krteček, Lego, panenka Winx a Fortnite. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: pes, drak, astronaut, psi nebo také netopýr. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů