Výběr omalovánek


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená jesličky k vybarvení pro učitelky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, dětské obrázky, omalovánky, Jesličky, online, zdarma, obrázek, omalovánka, ke stažení, ke stáhnutí, k tisku, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, fixy, pastelové tužky anebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek jesličky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pera nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různé sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lví hlídka, Mickey mouse, Kim Possible, Sněhurka případně Chuggington. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, pes, Popeláři, kočka nebo také loď. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů