Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem jesličky ke kreslení pro holky i kluky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k tisku, Jesličky, k vytištění, Vánoce, zdarma, online, k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, obrázek

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelové tužky, temperové barvy, pastelky nebo také grafitové tužky. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku jesličky lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, lidské profese případně druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Locika, Fifi z Květíkova, Fortnite, Život brouka nebo Roblox. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, raketa, houby, astronaut a sněhulák. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů