Nej obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná jesličky k omalování pro malé caparty. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Jesličky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, online, pro děti, obrázky, Vánoce

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, fixy, vodové barvy nebo také uhly. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Obrázek jesličky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. olejové pastely, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různé kytky případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Šmoulové, My little pony, Shrek nebo též Krtek. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, auto, auta nebo loď. Ať vám omalovánka jesličky přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů