Nejvyhledávanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem jesličky ke kreslení pro puberťáky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, obrázek, k vybarvení, obrázky, online, k vytištění, k tisku, Vánoce

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, pastelové tužky, voskové tužky případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku jesličky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy automobilů nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Avengers, Bob a Bobek, Na vlásku, Locika a Medvídek Pú. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: liška, hasiči, draci, sněhulák nebo také loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů