Nejlepší


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka jesličky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem jesličky k vybarvení pro puberťáky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, online, k vybarvení, omalovánka, pro děti, zdarma, obrázek, obrázky, elektronické omalovánky, Jesličky, vymalovánky, Vánoce, zadarmo

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, pera, pastelky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek jesličky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například umělecké tužky, tempery anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, hudební nástroje a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hulk, Tarzan, My little pony, Anna a Elsa nebo též Příběh hraček. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: princezna, mašinka, netopýr, kočka či vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jesličky.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů