Nejvyhledávanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná jesličky k omalování pro nejmenší děcka. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, zdarma, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Jesličky, k vytisknutí, Vánoce, obrázek, k vytištění

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, uhly, uhlíky nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Obrázek jesličky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixky, propisovací tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Shimmer a Shine, Pixel art, Frozen či Superman. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, lokomotiva, drak případně astronaut. Nechť vám omalovánka s ? přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů