Top pět


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená jesličky k obarvování pro holky i kluky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zdarma, ke stažení, Vánoce, Jesličky, online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, voskovky, grafitové tužky nebo též fixky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek jesličky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, křídy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy jídel anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Simpsonovi, U nás na farmě, Superman případně Doba ledová. Je ale velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, Popeláři, lokomotiva s vagónky, princezna a princ nebo lokomotiva. Ať omalovánka jesličky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů