Top omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem jesličky k vybarvování pro malé i větší děti. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Vánoce, k vytištění, obrázek, zdarma, pro děti, online, k vybarvení, Jesličky, k vytisknutí, ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Jesličky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, vodové barvy, umělecké tužky a nebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek jesličky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, uhly nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, kytky či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy princezna Sofie, Angry birds, Gormiti, Kocour Garfield a Tarzan. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, drak, loď, psi a vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jesličky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů