Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jesličky zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem jesličky k vybarvení pro kluky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, Vánoce, online, pro děti, k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytištění, Jesličky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, pera, olejové pastely nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro seniory opravdu mnoho. Obrázek jesličky lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy sportů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Monster High, Indiana Jones, Tlapková patrola, Hulk a Aladin. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, psi, traktor, lokomotiva anebo draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jesličky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů