Výběr omalovánek


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jesličky k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem jesličky k obarvování pro dívky. Jesličky neboli Betlém s vyobrazením malého Ježíše jsou dalším důležitým symbolem Vánoc. Omalovánka jesličky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jesličky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jesličky - A5            Omalovánka - Jesličky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jesličky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Jesličky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Vánoce, k tisku, domalovánky, omalovánky, obrázky, zdarma, zadarmo, vymalovánky, omalovánka, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Jesličky k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pera, pastelky, fixy nebo také umělecké tužky. Možností je dnes pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku jesličky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, postavy z pohádek nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Anime, Spongebob, Království lesních strážců a Letopisy Narnie. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: raketa, miminko, koně, princezna či astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ?.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů