Nejstahovanější


Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem sáňky k vybarvování pro děti. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, zdarma, Sáňky, obrázky, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Sport, obrázek, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sáňkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, pastelky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku sáňky lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, pera či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, kytky anebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bořek stavitel, U nás na farmě, Rumcajs, Bambi a Shimmer a Shine. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: miminko, raketa, liška, netopýr a koně. Ať si vaše dítko užije malování sáněk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů