Nejlepší


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sáňky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem sáňky ke kreslení pro dívky. Omalovánka sáňky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: domalovánky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k tisku, zdarma, omalovánka, Sport, elektronické omalovánky, pro děti, Sáňky, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Sáňky k vytištění pro děti

Omalovánka s sáňkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, fixy, uhlíky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici celá škála. Omalovánku sáňky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, čísla a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Gormiti, Hello Kitty, Super Mario, Equestria Girls nebo Křemílek a Vochomůrka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, astronaut, traktor, netopýr a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sáňkami líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů