Výběr obrázků


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sáňky k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, k tisku, Sport, k vybarvení, Sáňky, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Sáňky k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s sáňkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, vodové barvy, voskové tužky případně propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sáňky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sáňkami má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskovky, křídy či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, květiny a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, čísla a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Lví král, Simpsonovi, Indiana Jones a nebo Gormiti. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: princezna, koně, psi, piráti nebo též princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování sáněk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů