Nejvyhledávanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem sáňky k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, zdarma, Sáňky, ke stažení, k vytisknutí, Sport, obrázky, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s sáňkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, tužky, pera či pastelky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sáňky lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, zvýrazňovače a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Madagaskar, Peter Pan, Pat a Mat, IronMan a nebo Lion King. Je ale složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: auto, plachetnice, traktor, draci nebo také liška. Ať omalovánka sáňky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů