Nej obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem sáňky k omalování pro malé caparty. Omalovánka sáňky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: pro děti, Sport, k vybarvení, k tisku, obrázek, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, Sáňky, k vytištění, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sáňkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, umělecké tužky, fixy, uhlíky nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku sáňky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, umělecké tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy ptáků nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Trollové, Krteček, Chuggington a Among Us. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, slon, auta a nebo raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sáňky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů