Top omalovánky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná sáňky k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka sáňky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, k vytištění, obrázek, ke stažení, Sport, Sáňky, pro děti, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s sáňkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, fixy, vodové barvy případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku sáňky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, zvýrazňovače nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, lidské profese nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy IronMan, Požárník Sam, Teletubbies, Hledá se Dory nebo také Mašinka Tomáš. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna, kočka, auta či raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sáněk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů