Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná sáňky k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, Sport, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k tisku, online, obrázek, pro děti, k vytištění, obrázky, Sáňky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sáňkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelové tužky, tužky, grafitové tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek sáňky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s sáňkami má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, různá zvířata a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, postavy z pohádek nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Barbie, Hledá se Nemo, U nás na farmě, Marvel Rocket a Avatar. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, vláček, netopýr, astronaut nebo také mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sáněk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů