Top obrázky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s vánočním stromem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná sáňky k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka sáňky je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k vytisknutí, pro děti, Sáňky, Sport, k vytištění, obrázky, k tisku, ke stažení, obrázek, k vybarvení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s sáňkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, voskovky, fixky, umělecké tužky a uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku sáňky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avengers, Ledové království, Equestria Girls, Ferda mravenec či Tom a Jerry. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: čert, koně, princezna a princ, astronaut nebo také pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sáňkami líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů