Nejlepší


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sáňky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší se jménem sáňky k obarvování pro holčičky. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, zdarma, k vybarvení, k vytištění, online, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, k tisku, zadarmo, omalovánky, Sáňky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sáňkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, temperové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sáňky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s sáňkami má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, temperové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, rostliny a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Pixel art, Stašpytlík, Království lesních strážců a Příšerky s.r.o.. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: kočka, houby, princezna a princ, miminko nebo také psi. Užijte si omalovánku sáněk, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů