Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka sáňky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem sáňky ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka sáňky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k tisku, online, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sáňkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, fixy, umělecké tužky a nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku sáňky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sáňkami má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, uhly nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, rostliny a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, pohádkové postavy nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Mimoni, Lego příběh, Scooby Doo či Asterix a Obelix. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna a princ, auta, astronaut případně auta. Ať omalovánka sáňky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů