Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem sáňky k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka sáňky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, online, Sport, omalovánka, k tisku, ke stažení, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Sáňky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s sáňkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, voskové tužky, tužky anebo křídy. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Obrázek sáňky lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, zaměstnání a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy jídel a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Spongebob, Pinocchio, Fortnite, Littlest Pet Shop či Šmoulové. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, princezna, psi případně Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku sáňky.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů