Nej pět


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem sáňky ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, obrázek, k tisku, Sáňky, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Sport, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sáňkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, umělecké tužky, olejové pastely, akrylové barvy a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek sáňky lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s sáňkami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, umělecké tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, květiny a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Teletubbies, Požárník Sam, Simpsonovi, Kamarád Timmy anebo Monster High. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: drak, Popeláři, dinosauři, princezna případně vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek sáněk.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů