Top šest


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka anděl k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná anděl k omalování pro maminky. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, online, omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, pro děti, k tisku, Pohádky, k vybarvení, obrázek, zadarmo, obrázky, Anděl

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, pastelové tužky, olejové pastely či tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku anděl lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s andělem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pera, akrylové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, květiny a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy jídel anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Angry birds, Anna a Elsa, Star Wars, Lego a Pokémon. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: houby, liška, piráti, miminko nebo též slon. Věříme, že se vám obrázek anděla bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů