Top šest


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka anděl k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem anděl ke kreslení pro holčičky. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, zdarma, k tisku, zadarmo, k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, domalovánky, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, vodové barvy, propisovací tužky případně akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek anděl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s andělem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tempery, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zaměstnání a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Flintstoneovi, Myška Minie, Bambi a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, liška, auta anebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem anděl.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů