Top pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem anděl k vybarvení pro děti. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, Pohádky, Anděl, k tisku, k vybarvení, online, zdarma, k vytištění, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, pera, propisovací tužky případně temperové barvy. Možností je pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Obrázek anděl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s andělem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Superman, Pocahontas, Hello Kitty či Pinocchio. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: vláček, loď, lokomotiva, miminko anebo sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování anděla.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů