Výběr omalovánek


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná anděl k obarvování pro dívky i chlapce. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázky, Anděl, online, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Pohádky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s andělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, pera, uhly a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku anděl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s andělem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tužky, olejové pastely a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, druhy jídel a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka případně různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Lego příběh, Hello Kitty, Marvel Rocket, Méďa Béďa a Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: pes, princezna, hasiči, Santa Klaus a nebo psi. Věříme, že se vám obrázek anděla bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů