Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem anděl k vybarvování pro předškoláky. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Pohádky, k vytisknutí, ke stažení, Anděl, k vytištění, k tisku, obrázek, online, k vybarvení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, zvýrazňovače, vodové barvy, tempery anebo uhly. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku anděl lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s andělem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, zvýrazňovače či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivá zvířata případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Frozen, Adiboo, Chuggington, Hello Kitty nebo Batman. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: auta, miminko, princezna a princ, auta nebo také netopýr. Ať omalovánka anděl přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů