Top omalovánky


Obrázek psa k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná anděl k obarvování pro naše ratolesti. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, Anděl, obrázek, obrázky, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, uhly, olejové pastely, tužky a nebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek anděl lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s andělem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například propisovací tužky, uhly nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, písmenka nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ratatouille, Budulínek, Lví král, Anna a Elsa a Červená Karkulka. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: slon, astronaut, lokomotiva, koně či netopýr. Nechť vám omalovánka s andělem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů