Nejhledanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem anděl k vybarvení pro naše zlatíčka. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, Anděl, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Pohádky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, grafitové tužky, propisovací tužky, pera či olejové pastely. Možností je pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku anděl lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s andělem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, grafitové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, druhy automobilů anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bratz panenky, Avengers, Zhu Zhu Pets, Život brouka nebo Brawl stars. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, pes, mašinka, miminko a koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem anděl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů