Nej obrázky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená anděl k vybarvování pro školáky. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, Anděl, k vytištění, k vytisknutí, Pohádky, k tisku, obrázky, online, pro děti, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s andělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tužky, olejové pastely a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku anděl lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s andělem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, zvířata a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Stašpytlík, Indiana Jones, Power Strangers, Spiderman případně Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: koně, loď, hasiči, netopýr či lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou anděl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů