Nej pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka anděl k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem anděl k vybarvování pro nejmenší. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, zadarmo, ke stažení, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, obrázek, vymalovánky, domalovánky, k vytisknutí, Pohádky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelové tužky, temperové barvy, tužky a nebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku anděl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s andělem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Hulk, Máša a medvěd, Hledá se Nemo nebo také Na vlásku. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: loď, houby, Santa Klaus, raketa případně čert. Užijte si omalovánku anděla, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů