Nej omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem anděl k vybarvování pro starší děti. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Pohádky, Anděl, online, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázky, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače, tužky či temperové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší fakt mnoho Obrázek anděl lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s andělem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Lego friends, Jak vycvičit draka, Máša a medvěd, Krteček anebo Lví král. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, koně, auta, loď případně psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem anděl.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů