Nejlepší


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka anděl k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem anděl k vybarvení pro dospělé. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, k tisku, Pohádky, domalovánky, zdarma, obrázek, obrázky, omalovánka, Anděl

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, vodové barvy, uhly, voskové tužky nebo tempery. Pomůcek na malování je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku anděl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s andělem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, vodové barvy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, květiny a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego, Kim Possible, Bob a Bobek, Pošťák Pat či U nás na farmě. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stažení jsou: liška, Santa Klaus, pes, auto a princezna. Ať si vaše dítko užije malování anděla.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů