Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem anděl k obarvení pro nejmenší děti. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Anděl, obrázky, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázek, Pohádky, online, k vytištění, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Anděl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s andělem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, propisovací tužky, pastelky, akrylové barvy případně tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku anděl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s andělem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, propisovací tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Červená Karkulka, Lego, Pošťák Pat, Tom a Jerry a Kim Possible. Je však těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: piráti, astronaut, auto, miminko anebo pes. Ať vám omalovánka anděl přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů