Doporučujeme


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená ovoce k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka ovoce je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, Ovoce, online, k tisku, obrázek, Ovoce, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ovocem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhly, propisovací tužky, vodové barvy a nebo pastelky. Možností je dnes pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku ovoce lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ovocem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, uhly anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmena a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy panenka Winx, Power Strangers, Včelka Mája, Simpsonovi nebo Doba ledová. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, vláček, kočka a pes. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka ovoce bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů