Top pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná ovoce ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, online, zdarma, pro děti, k vybarvení, Ovoce, k tisku, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s ovocem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelky, grafitové tužky, umělecké tužky anebo voskovky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku ovoce lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ovocem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, rostliny či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Princezna Leonora, Krtek, Kocour Garfield a U nás na farmě. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: čert, vláček, auta, traktor a sněhulák. Nechť omalovánka s ovocem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů