Nej obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná ovoce k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, zadarmo, omalovánky, omalovánka, online, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Ovoce, zdarma, k vytištění, Ovoce, vymalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ovocem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixky, temperové barvy, akrylové barvy anebo uhlíky. Možností je pro ženy vskutku velmi mnoho. Omalovánku ovoce lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s ovocem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, fixky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, květiny a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje případně čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Hledá se Dory, Jak vycvičit draka, Trollové nebo Stašpytlík. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, astronaut, drak a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovoce.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů