Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem ovoce ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka ovoce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, online, ke stažení, Ovoce, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zdarma, Ovoce

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ovocem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, olejové pastely, pastelové tužky či zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku ovoce lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s ovocem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy sportů a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Stašpytlík, Lego, Příběh hraček nebo též Máša a medvěd. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: psi, drak, Santa Klaus, astronaut a traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ovoce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů