Nejoblíbenější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná ovoce k vybarvení pro děti. Omalovánka ovoce je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytištění, obrázek, Ovoce, pro děti, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ovocem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, temperové barvy, olejové pastely případně umělecké tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky vskutku mnoho. Obrázek ovoce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovocem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Princezna a žabák, Kocour Garfield, Furby a Mimoni. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: loď, psi, astronaut, traktor nebo také lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovoce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů