Doporučujeme


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ovoce zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná ovoce k obarvení pro dívky. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, omalovánka, pro děti, zadarmo, domalovánky, dětské obrázky, k vytištění, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Ovoce, ke stáhnutí, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ovocem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky nebo také akrylové barvy. Možností je dnes pro seniory vskutku velmi mnoho. Omalovánku ovoce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ovocem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, lidské profese a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Budulínek, Bezzubka, Lego příběh, Spongebob anebo Pošťák Pat. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, dinosauři, raketa, vláček a slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovoce.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů