Top pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem ovoce k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka ovoce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Ovoce, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, Ovoce

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ovocem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, grafitové tužky, tempery nebo pastelky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku ovoce lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ovocem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, uhlíky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Bambi, Bugs Bunny, Gormiti či Spiderman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, kočka, auta a koně. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka ovoce bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů