Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ovoce k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená ovoce ke kreslení pro slečny. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, k vytištění, online, Ovoce, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ovocem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, voskovky, akrylové barvy a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku ovoce lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ovocem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, vodové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy automobilů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy King Kong, Hvězdné války, Grinch, Kniha džunglí anebo Naruto. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, princezna a princ, princezna případně princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ovoce.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů