Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná ovoce ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, Ovoce, pro děti, k tisku, online, k vybarvení, obrázek, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, Ovoce, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ovocem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, voskové tužky, pastelové tužky či uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek ovoce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovocem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, jídla a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů nebo také písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Budulínek, Avatar, Lví král, Harry Potter případně Kačer Donald. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, houby, princezna, astronaut nebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ovocem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů