Výběr omalovánek


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená ovoce k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka ovoce je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k tisku, Ovoce, ke stažení, Ovoce, online, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ovocem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, fixy, akrylové barvy a nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek ovoce lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ovocem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jídla a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Shimmer a Shine, Tlapková patrola, Lego příběh nebo též Peter Pan. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: netopýr, raketa, plachetnice, auta anebo traktor. Ať vám omalovánka ovoce přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů