Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem ovoce k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka ovoce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, obrázek, ke stažení, online, Ovoce, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, pro děti, zdarma, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ovoce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ovocem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, voskovky, temperové barvy a nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek ovoce lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovocem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pera nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Pat a Mat, Království lesních strážců, Příběh hraček, Tlapková patrola a Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, loď, hasiči a plachetnice. Ať si vaše dítě užije omalovánku ovoce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů