Nej pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Hrozny k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka Hrozny je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vybarvení, Ovoce, zdarma, obrázek, Hrozny, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Hrozny je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, grafitové tužky, umělecké tužky, pastelky nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku Hrozny lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Hrozny má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixky, grafitové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, dopravní prostředky a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy sportů nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Budulínek, Asterix a Obelix, Bezzubka anebo Princezna a žabák. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, slon, Popeláři a princezna. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Hrozny bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů