Nejoblíbenější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Hrozny k vybarvování pro chlapce. Omalovánka Hrozny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, obrázky, omalovánky, k tisku, ke stažení, elektronické omalovánky, zdarma, Hrozny, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánka, Ovoce, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Hrozny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, tempery, grafitové tužky nebo tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek Hrozny lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Hrozny má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Grinch, Monster High, Hot Wheels, Pošťák Pat a Harry Potter. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: koně, slon, plachetnice, loď či astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Hrozny.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů