Nejstahovanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hrozny k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Hrozny k omalování pro předškoláky. Omalovánka Hrozny je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, Ovoce, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, obrázek, k vytištění, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Hrozny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, olejové pastely, tempery anebo tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku Hrozny lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Hrozny má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, vodové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, různé sporty a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Angelína balerína, Minecraft, Petr Pan, Among Us nebo též Grinch. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, princezna a princ, Popeláři, drak a raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Hrozny.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů