Top omalovánky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Hrozny k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka Hrozny je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, online, k tisku, k vytištění, obrázek, Ovoce, Hrozny, ke stažení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Hrozny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, uhly, křídy, tužky a nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek Hrozny lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Hrozny má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka případně druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Monster High, Princezna a žabák, panenka Winx, Adiboo nebo Pat a Mat. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, Popeláři, raketa, liška nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Hrozny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů