Nejlepší


Obrázek štěněte

Omalovánka s nemocným pejskem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Hrozny k obarvení pro děti. Omalovánka Hrozny je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázky, online, zdarma, Hrozny, ke stažení, Ovoce, k vytištění, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Hrozny je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, tempery, křídy, fixky nebo též olejové pastely. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Hrozny lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Hrozny má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, tempery a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, dopravní prostředky anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, Monster High, Kuře Calimero, Méďa Béďa a Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, hasiči, houby, astronaut nebo také dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Hrozny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů