Nejoblíbenější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná Hrozny k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Hrozny je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stažení, k tisku, online, obrázky, Ovoce, obrázek, k vytištění, Hrozny

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrozny k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Hrozny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, tempery, uhlíky nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Hrozny lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Hrozny má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixky, tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Aladin, Mimoni, Ferda mravenec, Brawl stars a Hello Kitty. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, draci, piráti, psi a princezna. Věříme, že se vám obrázek Hrozny bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů