Nejlepší


Obrázek slepice k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrozny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Hrozny k vybarvování pro dospělé. Omalovánka Hrozny je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrozny - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrozny - A5            Omalovánka - Hrozny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrozny patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, online, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, Hrozny, k vytištění, k tisku, Ovoce, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrozny k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Hrozny je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, grafitové tužky, olejové pastely, pera a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek Hrozny lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Hrozny má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. fixky, grafitové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i Hrozny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Spiderman, Toy Story, Roblox, Angelína balerína nebo také Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: loď, piráti, hasiči, psi případně houby. Ať si vaše dítko užije malování Hrozny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů