Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brýle k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem brýle ke kreslení pro malá děcka. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Brýle, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, ke stažení, omalovánka, k vybarvení, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, pera, voskové tužky či olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku brýle lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s brýlemi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, křídy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Gumídci, Littlest Pet Shop, Kniha džunglí, Ferda mravenec a Elena z Avaloru. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: mašinka, traktor, auta, loď anebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem brýle.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů