Výběr omalovánek


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem brýle ke kreslení pro nejmenší děti. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, pro děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Ostatní, k vytištění, k tisku, Brýle

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixy, umělecké tužky, zvýrazňovače či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky fakt mnoho Obrázek brýle lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s brýlemi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixy nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata nebo též písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Myška Minie, Indiana Jones, Rumcajs, Ledové království anebo Spiderman. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: drak, sněhulák, vláček, lokomotiva a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s brýlemi líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů