Doporučené


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná brýle k vybarvování pro kluky i holky. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Ostatní, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Brýle, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s brýlemi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, grafitové tužky, křídy, tužky anebo olejové pastely. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici ohromné množství. Omalovánku brýle lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s brýlemi má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixy, grafitové tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bezzubka, Lion King, pes Pluto, Kocour Garfield a Včelka Mája. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, loď, auto, pes a vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s brýlemi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů