Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brýle k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená brýle k vybarvování pro učitelky. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, zadarmo, k tisku, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, zdarma, omalovánky, online, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Brýle k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s brýlemi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, temperové barvy, pastelové tužky nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku brýle lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s brýlemi má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskové tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Pat a Mat, Pan Včelka, Elena z Avaloru, Krtek a Superčarodějnice. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: dinosauři, houby, pes, draci či lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou brýlí.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů