Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem brýle k obarvování pro holku i kluka. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, pro děti, k tisku, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Brýle, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s brýlemi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tempery, tužky, fixky nebo uhlíky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku brýle lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s brýlemi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, tempery případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, kytky, zvířátka a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla či druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hannah Montana, Princezna Leonora, Teletubbies, Paw patrol nebo také Fortnite. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, astronaut, princezna, plachetnice nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s brýlemi.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů