Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem brýle k omalování pro děti. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytištění, obrázek, k vybarvení, Ostatní, Brýle

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s brýlemi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, fixky, akrylové barvy, uhlíky a nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku brýle lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s brýlemi má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tempery, fixky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, písmena, různé sporty a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, kytky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Ledové království, Mimoni, Rumcajs anebo Batman. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, vláček, raketa, auto a houby. Nechť omalovánka s brýlemi přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů