Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem brýle k obarvování pro nejmenší. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, Ostatní, obrázky, pro děti, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Brýle

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, pastelky, pera nebo též grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku brýle lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s brýlemi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, fixky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků či druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Kamarád Timmy, Kačer Donald, Angry birds a Pošťák Pat. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, Popeláři, draci, liška nebo také houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka brýlí bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů