Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka brýle k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem brýle ke kreslení pro starší děti. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, zdarma, dětské obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, Brýle, ke stažení, k tisku, zadarmo, obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, olejové pastely, temperové barvy nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek brýle lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s brýlemi má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, propisovací tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, jednotlivá zvířata a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo také jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Panenka Barbie, Lego, My little pony, pes Pluto případně Avengers. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, slon, Popeláři, draci a princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s brýlemi líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů