Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená brýle k obarvení pro nejmenší děti. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zdarma, obrázek, k vybarvení, online, Ostatní, Brýle, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixy, umělecké tužky, propisovací tužky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku brýle lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s brýlemi má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Doba ledová, Peter Pan, Teletubbies, Flintstoneovi a Madagaskar. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: psi, dinosauři, draci, loď a nebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou brýle.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů