Top obrázky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka brýle zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem brýle k vybarvení pro malé caparty. Brýle jsou pomůckou, která kompenzuje oční vady. Některé děti je musí nosit od malička, snad jim tento obrázek pomůže si na ně lépe zvyknout. Omalovánka brýle je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Brýle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Brýle - A5            Omalovánka - Brýle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brýle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Brýle, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k tisku, online, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Ostatní, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Brýle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s brýlemi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, voskovky, tužky nebo také tempery. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku brýle lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s brýlemi má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, uhly a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i brýle :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, písmena a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Harley Quinn, Princezna Leonora, Kuře Calimero případně Fifi z Květíkova. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva, liška, princezna a nebo lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek brýlí bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů