Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka fialka k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem fialka k vybarvení pro tatínky. Omalovánka fialka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, obrázek, dětské obrázky, zdarma, Fialka, obrázky, pro děti, Květiny, omalovánka, k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Fialka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s fialkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, voskovky, tužky nebo též voskové tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku fialka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s fialkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Hulk, Lego friends, Lady a Tramp či Dragon Ball Z. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, draci, koně, auta případně vláček. Ať vám omalovánka fialka přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů