Nejstahovanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka fialka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem fialka k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka fialka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, k vytisknutí, Květiny, Fialka, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, zdarma, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Fialka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s fialkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, křídy, pera, pastelové tužky nebo též fixy. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku fialka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s fialkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, křídy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Locika, Mickey mouse, Lego příběh, Harry Potter a Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, mašinka, auto anebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s fialkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů