Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka fialka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem fialka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka fialka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, online, dětské obrázky, obrázky, Fialka, vymalovánky, k tisku, ke stažení, Květiny, omalovánky, zdarma, pro děti, obrázek, ke stáhnutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Fialka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s fialkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, fixky, olejové pastely, pastelové tužky nebo též pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek fialka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s fialkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, fixky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Indiana Jones, Méďa Béďa, Příšerky s.r.o., Bambi případně Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, miminko, traktor nebo slon. Užijte si omalovánku fialky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů