Nejhledanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka fialka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem fialka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka fialka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, Květiny, domalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, obrázky, zdarma, pro děti, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, omalovánky, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Fialka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s fialkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, voskové tužky, pastelové tužky případně tempery. Pomůcek na malování je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku fialka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s fialkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Krtek, Chuggington, Rumcajs, Angry birds nebo také Lego. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: slon, dinosauři, drak, traktor anebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek fialky.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů