Výběr omalovánek


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fialka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem fialka k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka fialka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, Fialka, k tisku, pro děti, Květiny, zdarma, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Fialka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s fialkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, voskové tužky, olejové pastely, tempery či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku fialka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s fialkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Flintstoneovi, Monster High, Shrek a Harry Potter. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, sněhulák, princezna, drak a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou fialka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů