Nej obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka fialka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem fialka k vybarvení pro děti. Omalovánka fialka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, zdarma, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Květiny, k tisku, k vytištění, pro děti, Fialka, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Fialka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s fialkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, zvýrazňovače, grafitové tužky, olejové pastely a nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku fialka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s fialkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tužky, zvýrazňovače anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Frozen, pes Pluto, Medvídek Pú či Furby. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, čert, dinosauři, miminko a liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou fialka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů