Nejoblíbenější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka fialka k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem fialka ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka fialka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázky, Fialka, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, k vybarvení, online, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Fialka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s fialkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pera, křídy, pastelky či grafitové tužky. Možností je pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku fialka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s fialkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, pera případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířata nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Anna a Elsa, Bratz panenky, Plamínek a čtyřkoláci, Tom a Jerry a Červená Karkulka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, houby, princezna, mašinka a netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou fialka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů