Nej omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka muffin zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná muffin ke kreslení pro větší děti. Omalovánka muffin je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Muffin - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muffin - A5            Omalovánka - Muffin - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muffin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, Jídlo, k vybarvení, zdarma, Muffin, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Muffin k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s muffinem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, olejové pastely, fixky, tužky nebo také umělecké tužky. Možností je dnes pro prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku muffin lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s muffinem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, olejové pastely nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i muffin :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Bezzubka, Tarzan, Hulk, Kouzelná beruška a černý kocour a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, auta, mašinka, koně či pes. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka muffinu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů