Top šest


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka muffin k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená muffin k obarvování pro ženy. Omalovánka muffin je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Muffin - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muffin - A5            Omalovánka - Muffin - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muffin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vymalovánky, Jídlo, omalovánka, domalovánky, zdarma, dětské obrázky, k vybarvení, zadarmo, Muffin, online, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázek, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Muffin k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s muffinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, tempery, uhlíky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku muffin lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s muffinem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, pastelové tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, květiny, rostliny a pochopitelně i muffin :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Adiboo, Ferda mravenec, Batman, Panenka Barbie nebo též Příšerky s.r.o.. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, Santa Klaus, auta nebo také mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou muffin.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů