Top šest


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka muffin k vytisknutí

Omalovánka označená muffin k obarvení pro holky. Omalovánka muffin je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muffin - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muffin - A5            Omalovánka - Muffin - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muffin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, pro děti, obrázky, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, Jídlo, k tisku, zdarma, Muffin, omalovánka, vymalovánky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Muffin k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s muffinem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, pastelové tužky, temperové barvy či uhly. Pomůcek na malování je pro učitelky k dispozici široká škála. Obrázek muffin lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s muffinem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhlíky, akrylové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i muffin :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Gormiti, Tarzan, Hannah Montana, Power Strangers nebo též Ninjago. Je však těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, mašinka, čert, kočka a loď. Nechť vám omalovánka s muffinem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů