Nej pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka muffin k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem muffin k obarvení pro tatínky. Omalovánka muffin je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muffin - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muffin - A5            Omalovánka - Muffin - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muffin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, k vytištění, Jídlo, dětské obrázky, pro děti, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázky, zdarma, ke stažení, k tisku, vymalovánky, Muffin

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Muffin k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s muffinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tužky, propisovací tužky, grafitové tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku muffin lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s muffinem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, rostliny a pochopitelně i muffin :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Plamínek a čtyřkoláci, Bob a Bobek, Alf a Lví král. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, hasiči, mašinka, auto či drak. Užijte si omalovánku muffinu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů