Nejlepší


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muffin zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná muffin k obarvení pro učitelky. Omalovánka muffin je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Muffin - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muffin - A5            Omalovánka - Muffin - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muffin patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, zadarmo, Jídlo, Muffin, obrázky, omalovánky, obrázek, pro děti, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Muffin k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s muffinem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, uhlíky, propisovací tužky či fixky. Možností je dnes pro ženy k dispozici ohromující množství. Obrázek muffin lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s muffinem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tempery, pastelové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, různé sporty a pochopitelně i muffin :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, květiny a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Gormiti, Lví král, Angry birds, Ferda mravenec nebo také Roblox. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, čert, mašinka, drak případně houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s muffinem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů