Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka citron k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem citron k obarvování pro seniory. Omalovánka citron je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Citron - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Citron - A5            Omalovánka - Citron - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Citron patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, Citron, online, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku, Jídlo, ke stažení, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Citron k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s citronem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, akrylové barvy, fixy, olejové pastely nebo propisovací tužky. Možností je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku citron lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s citronem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, akrylové barvy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i citron :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Brawl stars, Hulk, Lego friends, Ferda mravenec a Teletubbies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: drak, piráti, auto, astronaut nebo též auta. Užijte si omalovánku citronu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů