Nej omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka citron k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná citron k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka citron je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Citron - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Citron - A5            Omalovánka - Citron - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Citron patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, obrázek, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, Citron, k vytisknutí, Jídlo, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Citron k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s citronem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely, křídy případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek citron lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s citronem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, písmena, rostliny a pochopitelně i citron :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Šmoulové, Paw patrol, Pat a Mat nebo Batman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, miminko, koně, mašinka nebo také hasiči. Nechť vám omalovánka s citronem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů