Nej pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kamion k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kamion k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka kamion je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kamion - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kamion - A5            Omalovánka - Kamion - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kamion patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Dopravní prostředky, Kamion, obrázek, ke stažení, pro děti, online, zdarma, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Kamion k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s kamionem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskovky, vodové barvy, uhly nebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kamion lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kamionem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, voskovky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, sporty, lidské profese a pochopitelně i kamion :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, zaměstnání anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Popelka, Peter Pan, Indiana Jones, Anna a Elsa a Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: houby, kočka, princezna a princ, loď případně princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kamionem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů