Doporučujeme


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hasiči ke kreslení pro dívky i chlapce. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, Dopravní prostředky, zdarma, Hasiči, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, pro děti, online, obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hasiči k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hasiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, fixy, tužky, akrylové barvy nebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hasiči lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hasiči má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání lidí a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Angry birds, Barbie, Bořek stavitel, Ninjago a Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: piráti, pes, lokomotiva s vagónky, auta nebo také princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hasiči líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů