Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená hasiči k vybarvení pro holky i kluky. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Hasiči, pro děti, Dopravní prostředky, obrázek, online, k tisku, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pera, uhlíky, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hasiči lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hasiči má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, pera a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, rostliny a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Kocour Garfield, Plants vs. Zombies, Marvel Rocket a Asterix a Obelix. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, kočka, auta, draci nebo také traktor. Ať vám omalovánka hasiči přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů