Top obrázky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hasiči k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem hasiči k vybarvování pro učitelky. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, zadarmo, Hasiči, dětské obrázky, vymalovánky, online, Dopravní prostředky, omalovánky, obrázek, ke stažení, domalovánky, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hasiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, pastelky, voskovky nebo též olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek hasiči lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hasiči má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, křídy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmena anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bořek stavitel, princezna Sofie, Naruto, Simpsonovi a nebo Pinocchio. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, loď, psi, drak a houby. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka hasičů bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů