Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka králíka k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hasiči k obarvování pro naše milé prcky. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, Hasiči, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázky, k vytisknutí, online, Dopravní prostředky, pro děti, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, propisovací tužky, voskové tužky případně akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku hasiči lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hasiči má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, pastelky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, postavy z pohádek anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Krteček, Blesk McQueen, Peter Pan, Roblox nebo pes Pluto. Je ale náročné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: psi, lokomotiva s vagónky, auta, plachetnice a traktor. Ať vám omalovánka hasiči přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů