Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem hasiči ke kreslení pro naše zlatíčka. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, k vytištění, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, Dopravní prostředky, Hasiči

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hasiči k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, uhlíky, tužky nebo také voskové tužky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hasiči lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hasiči má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pera, pastelové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy My little pony, Kung Fu Panda, Hledá se Nemo, Mašinka Tomáš či Požárník Sam. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, čert, raketa, auta nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hasiči.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů