Nej omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem hasiči ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Dopravní prostředky, k tisku, k vytištění, obrázky, Hasiči

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, temperové barvy, uhly a nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku hasiči lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s hasiči má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, pastelové tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy jídel případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Fortnite, Budulínek, Kuře Calimero, Equestria Girls anebo Littlest Pet Shop. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: draci, auta, dinosauři, netopýr nebo také Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hasiči.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů