Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hasiči k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hasiči k obarvování pro naše zlatíčka. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, online, k vytištění, obrázky, k vybarvení, omalovánka, zadarmo, zdarma, obrázek, domalovánky, Dopravní prostředky, omalovánky, vymalovánky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, fixky, umělecké tužky nebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky opravdu mnoho. Obrázek hasiči lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hasiči má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, grafitové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, hudební nástroje a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego, Ice Age, Kim Possible, Pinocchio a Harry Potter. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: koně, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auta nebo též slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hasiči.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů