Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem hasiči ke kreslení pro malé děti. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k vytištění, Dopravní prostředky, obrázky, Hasiči, k tisku, ke stažení, pro děti, online, obrázek, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hasiči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, umělecké tužky, uhlíky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek hasiči lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hasiči má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, temperové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Brawl stars, Hot Wheels, Shrek, Power Strangers nebo také Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, čert, Santa Klaus, slon a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování hasičů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů