Doporučujeme


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek štěněte

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hasiči zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená hasiči k vybarvení pro puberťáky. Hasiči, požárníci jsou mezi dětmi stále populární. Jsou to hrdinové zachraňující životy jiných lidí, mají velká houkající auta a zajímavé oblečení. Omalovánka hasiči je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasiči - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasiči - A5            Omalovánka - Hasiči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasiči patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, zdarma, elektronické omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hasiči k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hasiči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, fixy, vodové barvy případně křídy. Malovacích potřeb je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Obrázek hasiči lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hasiči má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, pes Pluto, Furby, panenka Winx a Tarzan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: hasiči, princezna, astronaut, netopýr a nebo koně. Užijte si omalovánku hasičů, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů