Nej omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem dovolená k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka dovolená je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k tisku, obrázky, k vybarvení, pro děti, ke stažení, Auta, Dovolená, obrázek, k vytisknutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, grafitové tužky, vodové barvy či pera. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku dovolená lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dovolenou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, peníze nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například uhlíky, zvýrazňovače nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zvířata případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Adiboo, Šmoulové, Mašinka Tomáš, Kamarád Timmy nebo též Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, piráti, slon, traktor a auta. Věříme, že se vám obrázek dovolené bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů