Doporučujeme


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná dovolená k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dovolená je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vybarvení, Dovolená, Auta, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytištění, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dovolenou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, vodové barvy, grafitové tužky nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku dovolená lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s dovolenou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tempery, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Barbie, Monster high, Angry birds, Plants vs. Zombies a Mimoni. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: dinosauři, kočka, lokomotiva, plachetnice nebo též princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dovolenou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů