Top omalovánky


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dovolená k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná dovolená k obarvení pro seniory. Omalovánka dovolená je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zadarmo, ke stáhnutí, obrázky, k vybarvení, omalovánka, k vytisknutí, dětské obrázky, pro děti, zdarma, omalovánky, online, Dovolená

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dovolenou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pera, uhly, zvýrazňovače a nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dovolená lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dovolenou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, pera a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Hvězdné války, Lví hlídka, Lego příběh, Flintstones případně IronMan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auto, astronaut, slon, astronaut nebo také dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dovolenou.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů