Top omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená dovolená k omalování pro předškolní děti. Omalovánka dovolená je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, Dovolená, ke stažení, k vybarvení, obrázek, online, k vytištění, k tisku, zdarma, Auta, pro děti, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixy, uhly, zvýrazňovače nebo pera. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku dovolená lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dovolenou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, rostliny a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Peter Pan, Avengers, Shrek, Zhu Zhu Pets a Blesk McQueen. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, traktor, slon anebo princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek dovolené bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů