Nejstahovanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dovolená k obarvování pro učitelky. Omalovánka dovolená je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, zadarmo, online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění, Dovolená, Auta, ke stažení, obrázek, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dovolenou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dovolená lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s dovolenou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. křídy, temperové barvy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, písmena a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, postavy z pohádek a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Anna a Elsa, Kung Fu Panda, Lego a Hulk. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tady máme k uložení jsou: kočka, slon, loď, sněhulák či auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dovolená.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů