Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dovolená k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná dovolená k vybarvení pro holčičky. Omalovánka dovolená je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, obrázky, ke stažení, vymalovánky, k vytištění, pro děti, zdarma, k tisku, domalovánky, omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dovolenou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, vodové barvy, křídy a umělecké tužky. Možností je dnes pro ženy k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dovolená lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dovolenou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, fixky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířata, písmena a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Angelína balerína, Pan Včelka, Život brouka, Roblox nebo také Pixel art. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: raketa, miminko, netopýr, sněhulák nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dovolená.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů