Nej pět


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dovolená k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka dovolená je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, Auta, online, obrázky, k vybarvení, Dovolená, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dovolená k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, fixky, voskovky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti fakt mnoho Obrázek dovolená lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dovolenou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Toy Story, Ninjago, Batman nebo Duhová nevěsta. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, koně, traktor, astronaut případně loď. Ať si vaše dítko užije malování dovolené.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů