Doporučujeme


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená dovolená k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka dovolená je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, Auta, k vytištění, ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, Dovolená, k tisku, k vytisknutí, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, voskovky, temperové barvy nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku dovolená lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dovolenou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, pastelky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, zvířátka a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Superman, Pan Včelka, Plants vs. Zombies, Toy Story anebo princezna Sofie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, koně, vláček či lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku dovolené.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů