Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem dovolená k omalování pro prcky. Omalovánka dovolená je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, Dovolená, k vybarvení, obrázek, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dovolená k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, vodové barvy, tempery, temperové barvy nebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku dovolená lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dovolenou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, sporty nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Power Strangers, Blesk McQueen, Furby, Elena z Avaloru a nebo Budulínek. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, lokomotiva, astronaut, princezna a princ nebo také loď. Nechť omalovánka s dovolenou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů