Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dovolená k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem dovolená k obarvování pro chlapce. Omalovánka dovolená je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, ke stažení, k tisku, obrázek, dětské obrázky, omalovánka, omalovánky, zdarma, Dovolená, Auta, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dovolenou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, pera, fixy nebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku dovolená lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dovolenou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, křídy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, zvířátka případně sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Na vlásku, Blesk McQueen, Plants vs. Zombies, Prasátko peppa nebo též Kocour Garfield. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, netopýr, astronaut a Santa Klaus. Ať omalovánka dovolená přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů