Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem dovolená k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka dovolená je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, Auta, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, k tisku, Dovolená, online, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Dovolená k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dovolenou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, pastelové tužky, křídy a voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti opravdu mnoho. Obrázek dovolená lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dovolenou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, uhlíky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, lidské profese či zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy panenka Winx, Rumcajs, Gormiti, Mickey mouse a nebo Mimoni. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, sněhulák, liška, piráti nebo koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dovolená.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů