Nejoblíbenější


Obrázek psa k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dovolená zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem dovolená k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dovolená je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dovolená - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dovolená - A5            Omalovánka - Dovolená - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dovolená patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, Auta, k vytisknutí, obrázky, k tisku, Dovolená, pro děti, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Dovolená k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dovolenou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, fixky, pastelové tužky nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek dovolená lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dovolenou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, propisovací tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, zvířata a pochopitelně i dovolenou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, čísla a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Hannah Montana, Kim Possible, Sněhurka a nebo Tarzan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: astronaut, slon, auta, plachetnice nebo také kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dovolenou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů