Nej obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Želva k obarvení pro holčičky i chlapečky. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, online, pro děti, Zvířata, obrázek, Želva, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Želvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, pastelové tužky, propisovací tužky případně fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Želva lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Želvou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, křídy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, sporty a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy automobilů nebo také různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, Batman, Tom a Jerry nebo též Kocour Garfield. Je však složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: astronaut, princezna, auta, psi a nebo princezna a princ. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Želvy bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů