Nejlepší


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zebra k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná zebra k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka zebra je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zebra - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Zebra - A5            Omalovánka - Zebra - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zebra patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, online, ke stažení, k tisku, Zebra, obrázky, k vybarvení, Zvířata, k vytištění, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Zebra k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s zebrou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače a pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Obrázek zebra lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zebrou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i zebru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy a nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Gormiti, Rumcajs, Batman nebo též Toy Story. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: loď, lokomotiva s vagónky, astronaut, princezna a princ a kočka. Nechť omalovánka s zebrou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů