Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zajíc k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená zajíc ke kreslení pro nejmenší děti. Obrázek zajíce je další omalovánkou se zvířaty k vytištění. Omalovánka zajíc je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíc - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíc - A5            Omalovánka - Zajíc - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíc patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Zvířata, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Zajíc, obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Zajíc k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s zajícem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskovky, akrylové barvy, voskové tužky a nebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zajíc lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s zajícem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskovky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, květiny, čísla a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Mickey mouse, Šmoulové, Bořek stavitel nebo též Tom a Jerry. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, vláček, plachetnice a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek zajíce bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů