Top pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Žabička k obarvování pro dívky i chlapce. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, Zvířata, pro děti, Žabička, k vybarvení, online, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Žabičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixky, pastelové tužky, tempery případně voskovky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek Žabička lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žabičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například propisovací tužky, fixky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Toy Story, Simpsonovi, Aladin anebo Kačer Donald. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, miminko, mašinka, raketa nebo též plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Žabičky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů