Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryby k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem velryby k vybarvení pro nejmenší děti. Velryby, obří savci, kytovci. Jedny z největších zvířat naší planety. Omalovánka velryby je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryby - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryby - A5            Omalovánka - Velryby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryby patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, k tisku, Velryby, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, pro děti, k vybarvení, online, obrázky, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Velryby k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s velrybami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pera, grafitové tužky, uhly či uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek velryby lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s velrybami má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, pera a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i velryby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, sporty případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Medvídek Pú, Bořek stavitel nebo též Batman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme k uložení jsou: pes, Santa Klaus, loď, plachetnice anebo lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka velryb bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů