Top omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná velryba ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka velryba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Velryba, ke stažení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, olejové pastely, zvýrazňovače, propisovací tužky či tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku velryba lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s velrybou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Bugs Bunny, Lego nebo též Včelka Mája. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, slon, psi anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou velryba.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů