Nejoblíbenější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka včelí úl k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem včelí úl k vybarvování pro nejmenší děti. Včelí úl je obydlí pro včely, pilné včelky si tam ukládají zásoby medu na zimu. Omalovánka včelí úl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Včelí úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Včelí úl - A5            Omalovánka - Včelí úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Včelí úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Zvířata, zdarma, ke stažení, Včelí úl, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Včelí úl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s včelím úlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, pastelky, tužky a fixy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek včelí úl lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s včelím úlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhly, fixky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i včelího úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tom a Jerry, Doba ledová anebo Včelka Mája. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, liška, raketa, princezna nebo též princezna. Nechť vám omalovánka s včelím úlem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů