Nej pět


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Úl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Úl k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Úl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Úl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Úl - A5            Omalovánka - Úl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Úl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázek, Úl, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, online, k tisku, obrázky, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Úl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Úlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, fixy, křídy anebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek Úl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Úlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, grafitové tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i Úl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, pohádkové postavy a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Batman, Kačer Donald, Sněhurka a Hledá se Nemo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, lokomotiva s vagónky, dinosauři, loď nebo Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Úlem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů