Výběr obrázků


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Španěl zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Španěl ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka Španěl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Španěl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Španěl - A5            Omalovánka - Španěl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Španěl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Španěl, k vytištění, obrázky, ke stažení, online, Zvířata, zdarma, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Španěl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Španělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, fixky, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek Španěl lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Španělem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, rostliny a pochopitelně i Španěl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různé sporty a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Sněhurka, Kačer Donald a nebo panenka Winx. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, vláček, miminko, loď nebo liška. Ať vám omalovánka Španěl přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů