Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Šnek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Šnek k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka Šnek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Šnek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šnek - A5            Omalovánka - Šnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šnek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, online, ke stažení, Šnek, pro děti, zdarma, k tisku, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Šnek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Šneku je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelové tužky nebo také voskovky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek Šnek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Šneku má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i Šneka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Šmoulové, Sněhurka anebo Shrek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: slon, kočka, vláček, miminko nebo též netopýr. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Šnek.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů