Nejvyhledávanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slon indický k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem slon indický k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka slon indický je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slon indický - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slon indický - A5            Omalovánka - Slon indický - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slon indický patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Slon indický, k vytištění, Zvířata, pro děti, k tisku, online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Slon indický k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s slonem indickým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelky, tempery, zvýrazňovače a nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku slon indický lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slonem indickým má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i slon indický :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zvířátka nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lego příběh, Tom a Jerry, Popelka či Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: drak, pes, plachetnice, slon případně netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou slon indický.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů