Top pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka rybička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem rybička ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek ryby - kapra? Omalovánka rybička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rybička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rybička - A5            Omalovánka - Rybička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rybička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, Rybička, zdarma, Zvířata, ke stažení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Rybička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rybičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, grafitové tužky, propisovací tužky, temperové barvy a olejové pastely. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku rybička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s rybičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i rybičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Šmoulové, Popelka, Aladin či Lego. Je však problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, drak, draci, auta anebo houby. Ať vám omalovánka rybička přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů