Nejvyhledávanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka ryba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná ryba k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka ryba je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Ryba - A5            Omalovánka - Ryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, Ryba, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, k vybarvení, Zvířata, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rybou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, grafitové tužky, tužky, voskovky anebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku ryba lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rybou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, grafitové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i rybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky nebo také různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lion King, Mickey mouse, Monster high či Doba ledová. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, draci, netopýr, dinosauři a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ryby.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů