Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka rak k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná rak k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka rak je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rak - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rak - A5            Omalovánka - Rak - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rak patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Rak, k vytisknutí, Zvířata, online, k vytištění, obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázek, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Rak k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rakem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, křídy, pastelky nebo též fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek rak lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rakem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i rak :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, lidské profese a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Doba ledová, My little pony případně Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: kočka, čert, drak, psi a lokomotiva. Nechť omalovánka s rakem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů