Nej omalovánky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená prasátko k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, k vytištění, Zvířata, Prasátko, zdarma, pro děti, obrázky, ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s prasátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Obrázek prasátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s prasátkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, akrylové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, druhy jídel a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, kytky a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Sněhurka, Kocour Garfield, Ledové království případně Krtek. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, kočka, auta, slon nebo také koně. Věříme, že se vám obrázek prasátka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů