Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka pejsánek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná pejsánek k vybarvení pro děti. Omalovánka pejsánek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsánek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pejsánek - A5            Omalovánka - Pejsánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsánek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, online, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, k vybarvení, Zvířata, Pejsánek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Pejsánek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pejsánkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, propisovací tužky, olejové pastely, temperové barvy a nebo uhly. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek pejsánek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pejsánkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i pejsánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, jednotlivá zvířata nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Kačer Donald, Lví král nebo též panenka Winx. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, čert, princezna a princ, lokomotiva s vagónky případně pes. Ať vám omalovánka pejsánek přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů