Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muž a kůň zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná muž a kůň k omalování pro malé caparty. Žokej s nádherným koněm je další pěknou omalovánkou pro děti k vybarvení. Omalovánka muž a kůň je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Muž a kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Muž a kůň - A5            Omalovánka - Muž a kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muž a kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Muž a kůň, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, obrázky, ke stažení, pro děti, k tisku, k vybarvení, Zvířata, online

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Muž a kůň k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s mužem ou koněm je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, uhlíky, fixy nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Omalovánku muž a kůň lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mužem ou koněm má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelky, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i muže u koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, písmenka a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Kocour Garfield, Spiderman a nebo Šmoulové. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, plachetnice, princezna nebo auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mužem ou koněm líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů