Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka mraveneček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem mraveneček k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka mraveneček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mraveneček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mraveneček - A5            Omalovánka - Mraveneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mraveneček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Mraveneček, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytištění, Zvířata, k tisku, online, obrázky, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Mraveneček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mravenečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, tužky, fixky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku mraveneček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s mravenečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, temperové barvy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, kytky, rostliny a pochopitelně i mraveneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, čísla a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Hello Kitty, Doba ledová a nebo Lego příběh. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, kočka, auta, liška případně psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s mravenečkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů