Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem mravenec k obarvení pro nejmenší děti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázky, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stažení, online, Mravenec, zdarma, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mravencem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, fixky, grafitové tužky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek mravenec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mravencem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pastelky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, lidské profese anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lego, Ratatouille, Angry birds nebo také Tom a Jerry. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: mašinka, piráti, raketa, auta případně princezna. Ať si vaše dítko užije malování mravence.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů