Nejstahovanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka medvěd k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná medvěd k omalování pro ratolesti. Medvěd, velká chlupatá šelma, která se ráda živý medem. V ČR se ve volné přírodě moc nevyskytuje. Medvěd je oblíbenou postavou z pohádek jako je Máša a medvěd nebo Medvěd Bernard. Omalovánka medvěd je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medvěd - A5            Omalovánka - Medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, online, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Medvěd, pro děti, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Medvěd k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, olejové pastely, voskovky a nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku medvěd lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s medvědem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, fixy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Madagaskar, Batman, Krtek anebo Angry birds. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: traktor, miminko, princezna a princ, sněhulák nebo houby. Užijte si omalovánku medvěda, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů