Nejlepší


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka lvi zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Lvi k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka Lvi je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lvi - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lvi - A5            Omalovánka - Lvi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lvi patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Lvi, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, zdarma, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lvi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Lvi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, pera, akrylové barvy anebo olejové pastely. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lvi lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Lvi má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač či elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, fixy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lvi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Batman, Spiderman či Monster high. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, Santa Klaus, vláček, mašinka a piráti. Ať si vaše dítko užije malování Lvi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů