Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lev zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem lev k obarvování pro holky i kluky. Lev je populární a nebezpečné zvíře. Je tak populární, že ho ve svém znaku má Česká republika a několik jejích měst. V Evropě lev v přírodě nežije, ale setkat se s ním můžete ve většině ZOO. Omalovánka lev je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lev - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lev - A5            Omalovánka - Lev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lev patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Lev, zdarma, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění, online, Zvířata, k tisku, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lev k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lvem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, propisovací tužky, voskovky či grafitové tužky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku lev lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lvem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i lva :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Mickey mouse, Krtek, Medvídek Pú nebo také Angry birds. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, drak, slon, piráti a astronaut. Ať vám omalovánka lev přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů