Doporučujeme


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem létající rybka k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka létající rybka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Létající rybka, ke stažení, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s létající rybkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, pera, uhly nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku létající rybka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s létající rybkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, voskovky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, zaměstnání a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Gormiti, Aladin, Lion King nebo též Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, traktor, vláček, plachetnice a nebo Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije obrázek létající rybky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů