Nej omalovánky


Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka leopard k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená leopard k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka leopard je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Leopard - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Leopard - A5            Omalovánka - Leopard - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Leopard patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázek, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, Zvířata, Leopard

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Leopard k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s leopardem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, olejové pastely, fixy nebo také tempery. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku leopard lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s leopardem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i leopard :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, čísla nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, My little pony, Včelka Mája a Doba ledová. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva, auta, netopýr a plachetnice. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka leoparda bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů