Nejhledanější


Obrázek štěněte

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lední medvěd k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem lední medvěd k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka lední medvěd je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lední medvěd - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lední medvěd - A5            Omalovánka - Lední medvěd - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lední medvěd patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, Zvířata, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, zdarma, obrázek, online, k vytištění, Lední medvěd

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lední medvěd k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s ledním medvědem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, olejové pastely, tempery nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku lední medvěd lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ledním medvědem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, grafitové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, zaměstnání a pochopitelně i ledního medvěda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, písmena a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Včelka Mája, Krtek nebo Madagaskar. Je ale složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: princezna, vláček, dinosauři, princezna a princ nebo také auta. Nechť vám omalovánka s ledním medvědem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů