Nejlepší


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lastura k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná lastura k vybarvení pro nejmenší děcka. Zajímavá dětská omalovánka k vytisknutí a vybarvení s názvem lastura. Lasturu škeble naleznete především u moře na pláži. Omalovánka lastura je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lastura - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lastura - A5            Omalovánka - Lastura - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lastura patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, online, Lastura, k tisku, obrázky, k vytištění, obrázek, Zvířata, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lastura k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lasturou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, temperové barvy, tempery, voskové tužky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku lastura lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lasturou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i lasturu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Rumcajs, Bořek stavitel, Spiderman nebo také Kocour Garfield. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, mašinka, koně, houby a nebo auto. Užijte si omalovánku lastury, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů