Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kůň k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kůň k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka kůň je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kůň - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kůň - A5            Omalovánka - Kůň - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kůň patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, pro děti, obrázek, Zvířata, k vytištění, k tisku, Kůň, online, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kůň k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koněm je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, tužky, vodové barvy, křídy a nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku kůň lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s koněm má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, různé kytky a pochopitelně i koně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, sporty případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Madagaskar, Rumcajs, panenka Winx anebo Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, princezna, loď či mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kůň.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů