Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka krtek k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem krtek k obarvení pro malé děti. Krtek - postrach zahrádkářů, ale zároveň i známá postavička z pohádek o krtečkovi. Na obrázku je kresba krtka, který sice není tak romanticky krásný jako Krteček, ale za to se víc blíží realitě. Omalovánka krtek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krtek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krtek - A5            Omalovánka - Krtek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krtek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázky, k vytisknutí, Krtek, ke stažení, obrázek, zdarma, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krtek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s krtkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, akrylové barvy, grafitové tužky, vodové barvy nebo uhlíky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku krtek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s krtkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, akrylové barvy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, písmenka a pochopitelně i krtek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Mašinka Tomáš, Lego a Kocour Garfield. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, princezna a princ, psi, Santa Klaus anebo piráti. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka krtka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů