Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem krokouš k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, zdarma, pro děti, online, Zvířata, obrázky, k vytisknutí, Krokouš, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krokouš k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s krokoušem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, pera, olejové pastely, pastelky nebo také umělecké tužky. Možností je dnes pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek krokouš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokoušem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tužky, pera a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Lego, Sněhurka a Shrek. Je však problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: hasiči, lokomotiva, koně, princezna nebo též pes. Věříme, že se vám obrázek krokouše bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů