Výběr omalovánek


Omalovánka králíka k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka krokodýl k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem krokodýl k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka krokodýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokodýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokodýl - A5            Omalovánka - Krokodýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokodýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, ke stažení, Krokodýl, zdarma, pro děti, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, online, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Krokodýl k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s krokodýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, fixy, olejové pastely, uhlíky a fixky. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek krokodýl lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s krokodýlem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tempery, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i krokodýla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, pohádkové postavy či druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Simpsonovi, Medvídek Pú nebo Barbie. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: psi, princezna a princ, loď, netopýr anebo plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku krokodýl.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů