Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreveta k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná kreveta k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka kreveta je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreveta - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kreveta - A5            Omalovánka - Kreveta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreveta patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Kreveta, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, k tisku, obrázek, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Kreveta k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krevetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tužky, uhly, akrylové barvy a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku kreveta lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s krevetou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i krevetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, písmena a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Madagaskar, Lego, Lion King nebo také Lví král. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, plachetnice, lokomotiva s vagónky, astronaut či loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kreveta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů