Top obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná kreslený motýl k obarvení pro nejmenší děti. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Kreslený motýl

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kreslený motýl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kresleným motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, pastelky, voskové tužky nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku kreslený motýl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kresleným motýlem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhly nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Asterix a Obelix, Simpsonovi a nebo Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auto, princezna a princ, traktor, plachetnice či kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kreslený motýl.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů